Arhīvs

2011./2012. mācību gada "eXperiments"

Vairāk nekā četru mēnešu garumā eksperimentētāji nepārtraukti demonstrēja neizsīkstošu erudīciju. Neklātienes atlases kārtā konkursa mājaslapā jaunieši ne tikai aktīvi risināja un iesniedza uzdevumus, bet arī spilgti parādīja zināšanu un kreativitātes mijiedarbību, veidojot filmas, prezentācijas un reālu nākotnes tehnoloģiju skices.

Savukārt fināla spēlē LNT tiešraidē iekļuva sešas zinošākās un veiksmīgākās komandas no visas Latvijas:

Finālisti risināja dažāda veida uzdevumus, kur noderēja gan skolā iegūtas zināšanas, gan radošā domāšana, atjautība, ātra reakcija un veiksme. Komandu sniegumam klātienē sekoja līdzi raidījuma vadītājs Kristaps Tālbergs, bet rezultātus izvērtēj pieredzējusi un kompetenta Latvenergo ekspertu žūrija. Dalībniekus atbalstīja un uzmundrināja pats Einšteins, bet par atslodzes brīžiem rūpējās Alķīmiķi ar pavisam neredzētiem priekšnesumiem, triāla klubs Karters ar ekstrēmiem velo trikiem, talantīgo jauniešu ritma apvienība Rythmical Storm un ilggadējie ”eXperiments” tituldziesmas izpildītāji – bītboksa grupa PeR.  

”eXperiments” uzvaras laurus plūca Rīgas Juglas vidusskolas komanda Ansis un troļļi”, bet skatītāju simpātiju balvu ieguva Ropažu vidusskolas komanda „Zibenzibšņi”. Pateicībā par augstvērtīgo sniegumu, visi finālisti saņēma vērtīgas balvas no konkursa atbalstītājiem - ceļojuma biroja Express Travel, izdevniecību Lielvārds, žurnāla Ilustrētā Zinātne, kompānijas Tallink, skolēnu un studentu kartes ISIC, galda spēļu veikala LUDO, vertikālā vēja tuneļa Aerodium, boulinga un izklaides centra Fantasy Park un Albumi.lv.

Fināla spēli skaties šeit