Iedvesmotāji

 

Skolēnu erudīcijas konkursa ”FIZMIX Eksperiments” iedvesmotāji ir  cilvēki, kuru ikdiena nav iedomājama bez fizikas zināšanām un to pielietojuma. Iedvesmotāji palīdzēs jauniešiem uzzināt par fizikas zināšanu lietderību un praktisko pielietojumu reālajā dzīvē, kā arī nākotnes karjeras izvēlē. Iedvesmotāji piedalīsies konkursa uzdevumu izstrādē un sniegs atbalstu finālā iekļuvušajām komandām ceļā uz uzvaru.

Anrijs_Tukulis

Anrijs Tukulis

Anrijs  ir “Elektrum” energoefektivitātes centra eksperts. Ikdienā konsultē iedzīvotājus un uzņēmumus par atjaunīgās enerģijas izmantošanas iespējām, kā arī vada konferences un seminārus par energoefektivitāti un saules paneļu izmantošanas iespējām. Anrijs konkursa dalībniekiem parādīs un pastāstīs, kāpēc saules paneļi ir mūsu nākotnes enerģijas avots un kā ieradumu maiņa jau šodien var palīdzēt dzīvot efektīvāk un ilgtspējīgāk.

Šī gada konkursā Anrijs ir saules enerģijas vēstnesis.

 

Ingus_1

Ingus Augstkalns

Ingus Augstkalns ir uzņēmuma “Aerodium" līdzdibinātājs un pirmais dronu izpletņlēcējs pasaulē. Šobrīd viņš strādā pie vētras stimulatora, kurā drosmīgajiem būs iespēja piedzīvot pirmās pakāpes viesuļvētras spēku. Ingus guvis vērtīgas atziņas par dzīvi, vēju un fiziku, izstrādājot vēja tuneļus, kas viņu aizveduši līdz dažādiem ievērojamiem projektiem – dalības Olimpiskajās spēlēs, World Expo, Superman Returns, u.c.

Šī gada konkursā Ingus ir vēja enerģijas vēstnesis.

 

Gundars_Skudrins

Gundars Skudriņš

Gundars Skudriņš ir uzņēmējs un Vides risinājumu institūta dibinātājs. Gundars iestājas par moderno tehnoloģiju sniegto iespēju izmantošanu, radot inovatīvus risinājumus sarežģītām vides problēmām. Viņš ļaus ielūkoties Vides risinājumu institūta darba ikdienā un labprāt dalīsies zināšanās par sensortehnoloģijām un fizikas nozīmi ar vides pētniecību saistītos jautājumos.

Šī gada konkursā Gundars ir energoefektivitātes vēstnesis.