Jaunumi

Ar vērienu aizvadīts Latvijas Fizikas festivāls un noskaidroti zinošākie jaunie fiziķi valstī

Sestdien, 13.aprīlī, aizvadīts līdz šim vērienīgākais Latvijas Fizikas festivāls, kas pulcēja 4000 apmeklētāju. Festivāla ietvaros noslēdzās arī AS "Latvenergo" erudīcijas konkurss "FIZMIX Eksperiments", kurā par fizikā zinošākās komandas godu sacentās skolēni no visas Latvijas. Starp 216 komandām no 145 Latvijas skolām šogad erudītākās komandas titulu ieguva Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas komanda "Baloži pusdieno" no Zemgales reģiona skolotājas Kristiānas Rancānes vadībā.

Latvijas Fizikas festivālā noskaidroti erudīcijas konkursa "FIZMIX Eksperiments" uzvarētāji

Sestdien, 13.aprīlī, aizvadīts līdz šim vērienīgākais Latvijas Fizikas festivāls, kas pulcēja teju 4000 tūkstošus apmeklētāju. Festivāla ietvaros noslēdzās arī AS "Latvenergo" erudīcijas konkurss "FIZMIX Eksperiments", kurā par fizikā zinošākās komandas godu sacentās skolēni no visas Latvijas. Starp 216 komandām no 145 Latvijas skolām par šogad erudītāko komandu atzīta Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas komanda "Baloži pusdieno" skolotājas Kristiānas Rancānes vadībā no Zemgales reģiona.

Noskaidroti erudīcijas konkursa "FIZMIX Eksperiments" pusfinālisti, vairākām komandām cīņa turpinās

Pēc sīvas sacensības mēneša garumā šodien noskaidrotas astoto un devīto klašu skolēnu komandas no Kurzemes, Vidzemes un Rīgas reģiona, kuras pusfināla un fināla kārtā sacentīsies par uzvaru erudīcijas konkursā “FIZMIX Eksperiments”. Zemgales un Latgales reģionos, kā arī Rīgas pilsētā cīņa par vietām pusfinālā turpinās, jo vairākas komandas atlases kārtā ieguvušas vienādu punktu skaitu.

Atklāj fizikas pārsteidzošo pasauli 4. Fizikas festivālā!

13.aprīlī Rīgā, ATTA centrā notiks līdz šim lielākais Latvijas Fizikas festivāls, kurā būs iespēja ne tikai bērniem un jauniešiem, bet arī pieaugušajiem tuvāk iepazīt fizikas pārsteidzošo un aizraujošo pasauli.

"FIZMIX Eksperiments 2024" par uzvaru un braucienu uz CERN sacentīsies skolēni no 216 komandām

Erudīcijas konkursā "FIZMIX Eksperiments" par uzvaru un braucienu uz CERN centru Šveicē sacentīsies skolēni 216 komandās no visas Latvijas. AS "Latvenergo" rīkotajā ikgadējā konkursā ar atvērtās fizikas olimpiādes statusu visvairāk komandu reģistrēts no Rīgas pilsētas skolām – 51 komanda, savukārt Vidzemes novadu pārstāvēs 42, Kurzemes novadu – 40, Latgales novadu – 39, Zemgales novadu – 28 komandas, bet Rīgas reģionu – 16 skolēnu komandas.