Jaunumi

Noskaidroti erudīcijas konkursa „Fizmix Eksperiments” uzvarētāji

Latvenergo koncerna erudīcijas konkursā „Fizmix Eksperiments” godalgotas sešas fizikā zinošākās komandas – Līvānu 2. vidusskolas „Fotons” no Latgales reģiona, Skrundas vidusskolas „Oposumi” no Kurzemes reģiona, Valmieras Valsts ģimnāzijas „Gamma Deluxe” no Vidzemes reģiona, Limbažu novada ģimnāzijas „Lambda Džeki” no Rīgas reģiona, Viesītes vidusskolas „Entropija” no Zemgales reģiona un Rīgas 25. vidusskolas komanda „Elementāri Vatson” no Rīgas pilsētas. Jau jūlijā visi laureāti atpūtīsies īpašā vasaras nometnē.

Rīgas reģiona finālā uzvar Limbažu novada ģimnāzijas komanda

Latvenergo koncerna erudīcijas konkursa „Fizmix Eksperiments” Rīgas reģiona finālā uzvar Limbažu novada ģimnāzijas komanda Lambda džeki, nopelnot galveno balvu – ceļazīmi uz nedēļu garu vasaras nometni. Lai sasniegtu tik augstus rezultātus, skolēniem bija aktīvi jāapgūst fizika uz jāapsteidz citas – kopumā 39 Rīgas reģiona komandas.

Vidzemes reģiona finālā uzvar Valmieras Valsts ģimnāzijas komanda

Latvenergo koncerna erudīcijas konkursa „Fizmix Eksperiments” Vidzemes reģiona finālā uzvar Valmieras Valsts ģimnāzijas komanda Gamma Deluxe. Lai plūktu uzvaras laurus un nopelnītu galveno balvu – ceļazīmi uz nedēļu garu vasaras nometni, skolēniem bija aktīvi jāapgūst fizika uz jāapsteidz citi Vidzemes reģiona dalībnieki – 31 komanda.

Kurzemes reģiona finālā uzvar Skrundas vidusskolas komanda

Latvenergo koncerna erudīcijas konkursa „Fizmix Eksperiments” Kurzemes reģiona finālā uzvar Skrundas vidusskolas komanda Oposumi. Lai plūktu uzvaras laurus, skolēniem bija aktīvi jāapgūst fizika uz jāapsteidz pārējās 29 Kurzemes reģiona komandas.

Zemgales reģiona finālā uzvar Viesītes vidusskolas komanda

Latvenergo koncerna erudīcijas konkursa „Fizmix Eksperiments” Zemgales reģiona finālā uzvar Viesītes vidusskolas komanda ENTROPIJA. Lai plūktu uzvaras laurus, skolēniem bija aktīvi jāapgūst fizika uz jāapsteidz pārējās 34 Zemgales reģiona komandas.

1234