Konkursa nolikums

Skolēnu erudīcijas konkursa "FIZMIX Eksperiments” balvu fonds

 

1.1.        60 pusfināla kārtā ieguvušās komandas saņem veicināšanas balvas no AS “Latvenergo” un konkursa balvu fonda partneriem: “Dobeles dzirnavnieks”, “Food Union” un zīmola “Valmiera”, kā arī “Ādažu kraukšķi”.

1.2.         Rezultatīvākās 30 pusfināla komandas saņem veicināšanas balvas arī no “Cido Grupa” un “Maxima Latvija”. Rezultatīvākās 30 komandas tiek noteiktas pēc iegūtā punktu kopskata pusfināla kārtā. Ja punktu skaits sakrīt, tad pārsvaru gūst komanda ar lielāko punktu skaitu pusfināla kārtas eksperimentālās daļas uzdevumu izpildē. Ja arī eksperimentālās daļas uzdevumu punktu skaits komandām sakrīt, pārsvaru iegūst komanda, kas eksperimentālo uzdevumu daļās atbildes iesniegusi visātrāk.

1.3.        Visas fināla kārtā iekļuvušās komandas saņem veicināšanas balvas no 1.1. un 1.2.  punktos minētajiem konkursa sadarbības partneriem, kā arī no uzņēmuma “Skrīveru saldumi” un “Ilustrētā Junioriem”.

1.4.        Visiem septiņiem fināla kārtā iekļuvušo komandu skolotājiem-konsultantiem izglītības uzņēmums “Lielvārds” dāvina multimetru (5 vienā), kas ticis piešķirts komandai fināla kārtas eksperimentālā uzdevuma risināšanai. Fināla kārtā septiņi iekļuvušie skolotāji-konsultanti balvā saņem arī “Baltic Beach Hotel SPA” dāvanu karti 100 eiro vērtībā.

1.5.        Katrs komandas dalībnieks, kas fināla kārtā iegūst 3. vietu, balvā saņem “Brain Games” dāvanu karti 50 eiro vērtībā. Komandas skolotājs-konsultants iegūst “RD Electronics” dāvanu karti 100 eiro vērtībā.

1.6.        Katrs komandas dalībnieks, kas fināla kārtā iegūst 2. vietu, balvā saņem “Samsung Galaxy Buds+” austiņas. Komandas skolotājs-konsultants iegūst “RD Electronics” dāvanu karti 150 eiro vērtībā.

1.7.        Katrs komandas dalībnieks un skolotājs-konsultants, kas fināla kārtā iegūst 1. vietu, saņem galveno balvu “Samsung Galaxy A72” viedtālruni. 

1.8.        Balvas komandām tiek nogādātas līdz 2021. gada 31. maijam.