Šī pavasara labākais punktu guvējs ir ...

..Kārlis Zeidaks!

Kārlis ir no Rīgas Angļu ģimnāzijas 3.klases un tas pats par sevi nav nekas brīnumains, bet fakts, ka viņš ir savācis 1400 punktus mūsu portālā līdzinās Herkulesa varoņdarbam.

Kārlim ir 1400 sakrāti punkti šajā semestrī, lai šādu punktu skaitu saņemtu, ir jāatbild pareizi uz 280  testajautājumiem.

Kā atzīst pats uzvarētājs, viņam ļoti patīk eksperimentēt, piedalīties Jaunajā fiziķu skolā un solīja drīzumā atsūtīt kādu nofilmētu eksperimentu arī uz FIZMIX.LV. Droši, ka FIZMIX.LV ar Kārli tiksies kādā no mūsu paskākumiem, bet FIZMIX.LV novēl arī citiem bērniem pamēģināt eksperimentus un atsūtīt video, kā tas ir veicies. Eksperimentu piemērus meklē fizmix.lv/eksperimenti

Pašreiz portāla apmeklējums ir vismaz 9000 reizes mēnesī un reģistrēto lietotāju skaits ir sasniedzis 10 000. Tieši reģistrētie lietotāji iegūst maksimālās iespējas, ko sniedz FIZMIX.LV. Viena no šīm iespējām ir krāt punktus, lai cīnītos par vērtīgu balvu semestra beigās (šajā mācību gadā tas bija planšetdators). Punktus iespējams krāt ar dažādām aktivitātēm, piemēram, iesūtītu video materiālu, komentāru zem kāda video, aizpildītiem testiem utt. Par vienu pareizu testa atbildi iespējams saņemt 5, bet par iesūtītu rakstu 50 punktus!