Par portālu

Kas ir FIZMIX?

FIZMIX ir AS LATVENERGO veidots projekts ar mērķi veicināt skolēnu interesi par eksaktajām zinātnēm un aicināt jauniešus izvēlēties studiju virzienus, kas saistīti ir inženiertehniskajām profesijām. AS Latvenergo aicina studentus izvēlēties uzņēmumu par savu studiju prakses vietu, liekot pamatus karjerai enerģētikas sektorā. 

Portālā FIZMIX.lv saprotami, interesanti un ar praktiskiem piemēriem tiek skaidrota fizikas teorija, pievēršot pastiprinātu uzmanību elektrodrošībai un energoefektivitātei. 

Fizikas tēmas

Fizikas tēmu īsi skaidrojumi, kas dod iespēju ātri iepazīties ar konkrētas fizikas tēmas pamatprincipiem un atrast informācijas avotu, kur uzzināt vairāk par konkrētu fizikas tēmu.

Pārbaudi sevi

Testi par konkrētu fizikas tēmu, lai pārbaudītu savas zināšanas.

Iesūti savu skaidrojumu

Katram lietotājam ir iespēja iesūtīt savu skaidrojumu tēmai, lai katram apmeklētājam būtu alternatīva iespēja iepazīties ar kādas tēmas skaidrojumu. Tāpat lietotāji var iesūtīt savus eksperimentu video par fizikas tēmām, kas tiks izvietoti FIZMIX portālā.

Eksperimenti

Interaktīvi eksperimenti ko veidojuši gan FIZMIX komanda, gan portāla lietotāji.

Konkursi

Konkursi par fizikas tēmām, kas ietver lietotāju iesaisti gan klātienē, gan virtuālajā vidē. Iespēja piedalīties gan ilgtermiņa, gan īstermiņa konkursos.