Konkurss skolotājiem

Laikā, kad visapkārt ir tik daudz ierobežojumu, esam ierauti jaunā, daudz digitālākā realitātē, nekā vēlētos. Ja Jūs jau iepriekš izmantojāt interneta sniegtās priekšrocības, esat krietni labākā situācijā, nekā citi kolēģi – daudziem šis laiks ir liels izaicinājums. Savukārt, ja ar tehnoloģijām nebijāt uz Tu, FIZMIX un kolēģi Jums centīsies nākt talkā!

Dalīties vienam ar otru un palīdzēt – to līdz šim neviens nav ierobežojis! Tāpēc mēs, FIZMIX komanda, aicinām visus fizikas skolotājus, dalīties ar savām idejām, risinājumiem un materiāliem, kas skolēniem fizikas mācīšanos neklātienē padarītu interesantāku, savukārt citiem fizikas skolotājiem – atvieglotu uzdevumu gatavošanas un meklēšanas procesu.

Ienāciet skolotāju portālā un nekautrējieties dalīties ar visu interesanto, ko esat radījuši vai atraduši – tas var būt mājas darbs, laboratorijas darbs, ko skolēni var veikt mājās, vai interneta saite uz video, ko izmantot mācību procesā.

FIZMIX arī šoreiz vēlas pateikt paldies labāko materiālu autoriem – 15 skolotājiem, kas līdz 20. maijam FIZMIX skolotāju portālā būs ievietojuši vismaz 3 materiālus, dāvināsim grāmatnīcas „Jānis Roze” dāvanu kartes 20 EUR vērtībā.

Kā starp visiem skolotājiem noteiksim dāvanu karšu ieguvējus? Tās saņems 15 skolotāji, kuru materiālus kolēģi visbiežāk būs novērtējuši, spiežot "patīk" jeb mazo īkšķīti pie materiāla.

Ar dāvanu karšu ieguvējiem sazināsimies pēc 20. maija, lai vienotos par kartes piegādāšanu.

Paldies, ka paliekat mājās un turpināt skolēnu izglītošanu arī šai, mums visiem tik izaicinošajā laikā!