Raitis Streičs

 Raitis_Streics_2

 

Portāla FIZMIX.lv vadītājs.

Raitis fiziku iemīlēja jau skolā, pateicoties gudram, ar asu prātu un lielisku humora izjūtu apveltītam skolotājam Mārim Zariņam, bet pats pirmo reizi ienāca klasē kā fizikas skolotājs jau 20 gadu vecumā. Patīk eksperimentēt ar lāzeriem un gāzes degļiem. Viņš ir pārliecināts, ka apkārt notiekošos procesus saprotamāk var izskaidrot tikai tad, ja pats tos pilnībā saprot, zina piecas reizes vairāk nekā nolēmis skaidrot un dara to ar entuziasmu un smaidu.

Mārcis Greiselis

Mārcis Greiselis_1

 

Cēsu Valsts ģimnāzijas fizikas skolotājs.

Mārča interešu lokā ir atronomija, kosmoloģija un zvaigžņu fizika. Brīvajā laikā patīk sportot un piedalīties erudīcijas spēlēs. Astronomijas, kosmoloģijas entuziasts. Sapnis kļūt par SETI zinātnieku, brīvajā laikā patīk spēlēt galda un video spēles, vasarā nodarbojas ar lauksaimniecību.

Andris Potrebko

01_b_RTU_andris_potrebko_rtu.lv

 

RTU un elementārdaļiņu fizikas doktorants (t.sk. CERN – Latvijas Doktorantūras studentu programmā 2021.-2022.).

Viņa hobiji ir pārgājieni un kāpšana kalnos, patīk arī rīkot sporta pasākumus. Viņam ir tuva arī mūzika, savulaik spēlējis elektrisko ģitāru rokgrupā. Māk angļu, zviedru, vācu un franču valodas.

Kalvis Lauberts

kalvis lauberts_1

 

Zinātkāres centra “Futurimo Rīga” pasniedzējs, Rīgas valsts 2. ģimnāzijas fizikas skolotājs (2019. – 2022.).

Viņu interesē psiholoģija, meditācija, mūzikas instrumentu gatavošana un LARP. Ir pieredze izrāžu iestudēšanā un gaismošanā.

Gita Rēvalde

Gita Rēvalde_1

 

RTU Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultātes Tehniskās fizikas institūta profesore.

Gitas interešu lokā ir lāzerfizika, plazmas fizika, kvantu un atomu fizika. Pēdējā laikā interesē biofizika un vides joma. Viņai patīk ceļojumi dabā, kalni, dārzs un rozes. Patīk arī folklora un danči. Patīk domāt par lietām, ko fiziķi vēl nav atklājuši.