Jaunumi

Vērienīgi izskanējis Latvijā pirmais fizikas festivāls!

Nedēļas nogalē, 12. maijā, ar plašu bērnu, jauniešu un vecāku interesi Rīgā izskanējis Latvijā pirmais fizikai veltītais festivāls “FIZMIX Eksperiments”. Iespēja aizraujošā veidā iepazīt fizikas pasauli Latvenergo koncerna rīkotajā festivālā pulcēja vairāk nekā divus tūkstošu apmeklētāju, kā arī teju 500 jauniešus – 8. un 9. klašu erudīcijas konkursa “FIZMIX Eksperiments” finālistus un viņu līdzjutējus no visas Latvijas.

Bērnus un jauniešus aicina uz pirmo fizikas festivālu Latvijā!

12. maijā Rīgā, Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, notiks Latvijā pirmais fizikai veltītais festivāls “FIZMIX Eksperiments”, kurā bērni, jaunieši un arī vecāki varēs iepazīt eksaktās zinības daudzveidīgās un aizraujošās aktivitātēs. Dienas garumā festivālā bez maksas būs pieejama plaša izglītojoši izklaidējoša programma, kas ļaus uzzināt, kā uzbūvēt robotu, tikt pie savas zemūdenes, kādi fizikas likumi darbojas raķešu palaišanā, sportā, kulinārijā un ne tikai. Dienas noslēgumā koncertēs Markus Riva un Edavārdi.

Jauniešu interese par fiziku pieaug – katra ceturtā skola pieteikusies “FIZMIX Eksperimentam"

Šogad pieteicies rekordliels dalībnieku skaits – 226 komandas ar 8. un 9. klašu skolēniem no 169 pamatskolām.

Sākusies pieteikšanās 23. “FIZMIX Eksperiments” sezonai!

8. un 9. klašu skolēni, klāt ir Latvenergo erudīcijas konkurss "FIZMIX Eksperiments" – lieliska iespēja iepazīt fizikas aizraujošo pusi!
Līdz 29. martam piesakiet konkursam savu komandu un varbūt tieši jūs noslēgumā saņemsiet ceļazīmi uz vasaras piedzīvojumu nometni.

Noskaidroti erudīcijas konkursa „Fizmix Eksperiments” uzvarētāji

Latvenergo koncerna erudīcijas konkursā „Fizmix Eksperiments” godalgotas sešas fizikā zinošākās komandas – Līvānu 2. vidusskolas „Fotons” no Latgales reģiona, Skrundas vidusskolas „Oposumi” no Kurzemes reģiona, Valmieras Valsts ģimnāzijas „Gamma Deluxe” no Vidzemes reģiona, Limbažu novada ģimnāzijas „Lambda Džeki” no Rīgas reģiona, Viesītes vidusskolas „Entropija” no Zemgales reģiona un Rīgas 25. vidusskolas komanda „Elementāri Vatson” no Rīgas pilsētas. Jau jūlijā visi laureāti atpūtīsies īpašā vasaras nometnē.