Jaunumi

Noskaidroti erudīcijas konkursa „Fizmix Eksperiments” uzvarētāji

Latvenergo koncerna erudīcijas konkursā „Fizmix Eksperiments” godalgotas sešas fizikā zinošākās komandas – Līvānu 2. vidusskolas „Fotons” no Latgales reģiona, Skrundas vidusskolas „Oposumi” no Kurzemes reģiona, Valmieras Valsts ģimnāzijas „Gamma Deluxe” no Vidzemes reģiona, Limbažu novada ģimnāzijas „Lambda Džeki” no Rīgas reģiona, Viesītes vidusskolas „Entropija” no Zemgales reģiona un Rīgas 25. vidusskolas komanda „Elementāri Vatson” no Rīgas pilsētas. Jau jūlijā visi laureāti atpūtīsies īpašā vasaras nometnē.

Zināmi konkursa „Fizmix Eksperiments” finālisti

Latvenergo koncerna fizikas erudīcijas konkursa „Fizmix Eksperiments” fināli jau klāt – sākot no 28. aprīļa tajos par uzvaru un galveno balvu – ceļazīmi uz aizraujošu vasaras nometni – cīnīsies 8. un 9. klašu spēcīgākās komandas, kuras sevi pierādījušas konkursa atlases kārtā. Līdz 10. maijam notiks seši fināli, kuros kopumā startēs 300 skolēni no Rīgas pilsētas, Latgales, Zemgales, Kurzemes, Vidzemes un Rīgas reģiona.

Enerģētikas muzejs un Energoefektivitātes centrs aicina ciemos!

"Fizmix Eksperiments" dalībnieki - izmantojiet iespēju, dodieties uz Enerģētikas muzeju Ķegumā un Energoefektivitātes centru Jūrmalā ar vilcienu un saņemiet 50% atlaidi vilciena biļetei!