Jaunumi

Atklāta pieteikšanās fizikas erudīcijas konkursam "FIZMIX Eksperiments"

Līdz 26. februārim 8. un 9. klašu skolēni un skolotāji aicināti pieteikt komandas AS "Latvenergo" organizētajam erudīcijas konkursam "FIZMIX Eksperiments". Šogad konkursa vadošais temats ir "zaļā fizika", tādēļ jaunieši konkursa norises gaitā tiks rosināti interesēties par to, kā fizikas zināšanas noder atjaunīgo resursu iegūšanā un efektīvā izmantošanā. Piemērojoties šī brīža apstākļiem, visi konkursa posmi norisināsies attālinātas tiešsaistes formā.

Noskaidroti konkursa “FIZMIX Eksperiments” 25. sezonas uzvarētāji

20. maijā norisinājās konkursa "FIZMIX Eksperiments" vēl iepriekš nebijis neklātienes fināls, kura laikā komandu dalībniekiem attālināti bija jāveic eksperimentāli uzdevumi. Ir apkopoti iesūtītie rezultāti un noskaidrotas erudītākās komandas no visiem Latvijas reģioniem.

Noskaidroti konkursa “FIZMIX Eksperiments” 25. sezonas finālisti

Ir noskaidrota 61 zinošākā komanda, kura šogad piedalīsies nebijušā neklātienes finālā, lai cīnītos par Latvijas erudītākās komandas godu.

Infografika: Konkursa "FIZMIX Eksperiments" izaugsme 25. gadu laikā

Vai zināji, ka AS "Latvenergo" organizētais erudīcijas konkurss 8. un 9. klašu skolēniem "FIZMIX Eksperiments" norisinās jau 25. gadu? Apskati infografiku un uzzini, kā tas 25 gadu laikā mainījies.

Konkursa "FIZMIX Eksperiments" sociālo tīklu konkursa nolikums

Aicinām skolēnus pavadīt laiku lietderīgi un iegūt mācībām noderīgas zināšanas, piedaloties sociālo tīklu konkursā!